Kościół Zielonoświątkowy Zbór FILADELFIA, ul. Lotnicza 19, 43-300 Bielsko-Biała

Kilka słów o nas

Jesteśmy społecznością należącą do wielkiej rodziny chrześcijańskiego nurtu charyzmatycznego, a to oznacza, że w naszej pobożności nawiązujemy do przeżyć pierwszych chrześcijan. Podobnie jak oni, przeżywamy przemianę naszego życia, chrzest w Duchu Świętym ze znakiem nowych języków czyli glossolalią oraz doświadczamy nadnaturalnej manifestacji darów Ducha Świętego zwanych charyzmatami.

Podczas naszych nabożeństimages-3-kopiaw uwielbiamy Boga, głosimy Słowo Boże oraz modlimy się o zbawienie ludzi, uzdrowienie ciała, uwolnienie z demonicznej presji i opętania oraz o pozbycie się nałogów a także o pojednanie w małżeństwach i rodzinach. Bóg wysłuchuje nasze modlitwy zanoszone w pokorze i z wiarą, czego dowodem są zamieszczone na naszej stronie świadectwa ludzi, którzy tego doświadczyli w ich osobistym życiu.

Słowo „Filadelfia” oznacza „miłość bratnia”. Pragnieniem naszym jest aby słowo to, nie było tylko nazwą naszego zboru ale aby i nasze codzienne, praktyczne życie wyrażało ją w każdym jego aspekcie. Chcemy ją okazywać każdemu człowiekowi, niezależnie od jego pochodzenia społecznego, statusu materialnego i wykształcenia.

Serdecznie zapraszamy, przyjdź na nasze nabożeństwo, aby wśród nas doświadczyć czym jest filadelfia czyli miłość bratnia.


Zobacz też:

Historia