Kościół Zielonoświątkowy Zbór FILADELFIA, ul. Lotnicza 19, 43-300 Bielsko-Biała

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z udziałem Pastora Johna Juliano

SŁOWO OD GOSPODARZA KONFERENCJI

 

 

Bracia i Siostry w Chrystusie, zaangażowani w dzieło budowania kościoła Chrystusowego: pastorzy, starsi zboru, liderzy …

Z wielką przyjemnością zapraszam do wzięcia udziału w konferencji poświęconej zasadom budowania zdrowego kościoła, która odbędzie się w kaplicy zboru FILADELFIA w Bielsku-Białej w dn. 30 listopada do 2 grudnia br. Naszym gościem i wykładowcą będzie szeroko znany i uznany autorytet, australijski pastor John Juliano. Boży sługa z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem i niezwykłym darem prostego przekazywania i zwracania uwagi słuchaczy na istotne prawdy biblijne, szczególnie w zakresie obranego tematu wiodącego konferencji. Przekonany jestem, że jego pasja budowania zdrowych zborów okaże się cenną inspiracją dla wielu słuchaczy. Powyższe przekazuję z pełną odpowiedzialnością jako jeden z uczestników podobnego wydarzenia które miało miejsce w ubiegłym roku w Krakowie, szkoda tylko, że odbyło się jedynie w niewielkim gronie.

w imieniu organizatorów pastor Edward Lorek

Temat konferencji:
– Zasady budowania zdrowego Kościoła.
Cel konferencji:
– Zainspirowanie słuchaczy do służby w Kościele,
– Zaprezentowanie skutecznych zasad budowania Zboru,
– Modlitwa.
Miejsce konferencji: kaplica Zboru „FILADELFIA” w Bielsku Białej przy ul. Lotniczej 19. Sala nabożeństw w której odbywać się będą wykłady, posiada około 600 wygodnych miejsc siedzących i wyposażona jest w nowoczesny system nagłośnienia. Obiekt posiada przestronny hol z bufetem w którym można będzie nabyć ciasto i napoje. W sali „B” (tzw. zielona sala) będą wydawane posiłki.
Termin konferencji: od 30 listopada – 2 grudnia br. Aby zapoznać się ze szczegółowym programem konferencji kliknij przycisk „więcej”.

Pastor John Iuliano

 

John Juliano swoją służbę kaznodziejską rozpoczął w 1978 r. w okresie studiów na szkole biblijnej. Na duchownego został ordynowany przez przez Assemblies of God w 1983 roku. Od 1998 roku pełnił funkcję głównego pastora w Nort Shore Christian Center, dynamicznego Zboru na północnym wybrzeżu Sydney. W okresie jego służby, Zbór ten wysłał i utrzymywał 35 misjonarzy oraz przekazał ponad 4,6 mil. $ na misyjną pracę. Zaowocowało to powstaniem tysięcy nowych Zborów, zarówno w kraju jak i za granicą. W 2003 roku został rektorem college w którym obecne kształci się ponad 1800 studentów. Jest również członkiem Kościelnej Rady Stanowej NSW, która kieruje ponad 350 Zborami. Ponadto jest regionalnym liderem Światowej Misji Assemblies of God w Północnej Afryce i na Bliskim Wschodzie. John jest żonaty z Anne jest ojcem trojga dzieci, Stiven, Daniel, Christelle. Jego pasją jest inspirowanie ludzi do odkrywania przeznaczenia udzielonego przez Boga w Chrystusie.

REZERWACJA

W dniu przyjazdu na konferencję każdy uczestnik dokona rejestracji uczestnictwa. W ramach rejestracji będzie pobierana opłata konferencyjna w wysokości 25 zł od każdego uczestnika. Prosimy uczetników konferencji nie korzystających z noclegów o zgłaszanie ilości obiadów i kolacji.

OBIAD

Gwarantujemy sprawdzone, smaczne obiady dwudaniowe, prosimy, by chętni ze skorzystania z nich dokonali wyboru na zakładce zgłoszeniowej. Oferowane obiady dostarczane będą do miejsca konferencji, czyli do kaplicy FILADELFIA.

KOLACJA

W miejscu konferencji wpodawane będą również kolacje w postaci tzw. „szwedzkiego stołu”, czyli każdy uczestnik będzie mógł wybrać sobie z oferty tyle ile będzie chciał.

Uwaga! Prosimy uczestników konferencji nie korzystających z noclegów o zgłoszenie chęci skorzystania z obiadów i kolacji.

Miejsce konferencji: Zbór FILADELFIA, Bielsko Biała, ul. Lotnicza 19