Kościół Zielonoświątkowy Zbór FILADELFIA, ul. Lotnicza 19, 43-300 Bielsko-Biała

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z udziałem Pastora Johna Juliano

SŁOWO OD GOSPODARZA KONFERENCJI

 

 

Bracia i Siostry w Chrystusie, zaangażowani w dzieło budowania kościoła Chrystusowego: pastorzy, starsi zboru, liderzy …

Z wielką przyjemnością zapraszam do wzięcia udziału w konferencji poświęconej zasadom budowania zdrowego kościoła, która odbędzie się w kaplicy zboru FILADELFIA w Bielsku-Białej w dn. 30 listopada do 2 grudnia br. Naszym gościem i wykładowcą będzie szeroko znany i uznany autorytet, australijski pastor John Juliano. Boży sługa z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem i niezwykłym darem prostego przekazywania i zwracania uwagi słuchaczy na istotne prawdy biblijne, szczególnie w zakresie obranego tematu wiodącego konferencji. Przekonany jestem, że jego pasja budowania zdrowych zborów okaże się cenną inspiracją dla wielu słuchaczy. Powyższe przekazuję z pełną odpowiedzialnością jako jeden z uczestników podobnego wydarzenia które miało miejsce w ubiegłym roku w Krakowie, szkoda tylko, że odbyło się jedynie w niewielkim gronie.

w imieniu organizatorów pastor Edward Lorek

Temat konferencji:
– Zasady budowania zdrowego Kościoła.
Cel konferencji:
– Zainspirowanie słuchaczy do służby w Kościele,
– Zaprezentowanie skutecznych zasad budowania Zboru,
– Modlitwa.
Miejsce konferencji: kaplica Zboru „FILADELFIA” w Bielsku Białej przy ul. Lotniczej 19. Sala nabożeństw w której odbywać się będą wykłady, posiada około 600 wygodnych miejsc siedzących i wyposażona jest w nowoczesny system nagłośnienia. Objekt posiada przestronny hol z bufetem w którym można będzie nabyć ciasto i napoje. W sali „B” (tzw. zielona sala) będą wydawane posiłki.
Termin konferencji: od 30 listopada – 2 grudnia br. Aby zapoznać się ze szczegółowym programem konferencji kliknij przycisk „więcej”.

Pastor John Iuliano

 

John Juliano swoją służbę kaznodziejską rozpoczął w 1978 r. w okresie studiów na szkole biblijnej. Na duchownego został ordynowany przez przez Assemblies of God w 1983 roku. Od 1998 roku pełnił funkcję głównego pastora w Nort Shore Christian Center, dynamicznego Zboru na północnym wybrzeżu Sydney. W okresie jego służby, Zbór ten wysłał i utrzymywał 35 misjonarzy oraz przekazał ponad 4,6 mil. $ na misyjną pracę. Zaowocowało to powstaniem tysięcy nowych Zborów, zarówno w kraju jak i za granicą. W 2003 roku został rektorem college w którym obecne kształci się ponad 1800 studentów. Jest również członkiem Kościelnej Rady Stanowej NSW, która kieruje ponad 350 Zborami. Ponadto jest regionalnym liderem Światowej Misji Assemblies of God w Północnej Afryce i na Bliskim Wschodzie. John jest żonaty z Anne jest ojcem trojga dzieci, Stiven, Daniel, Christelle. Jego pasją jest inspirowanie ludzi do odkrywania przeznaczenia udzielonego przez Boga w Chrystusie.

REZERWACJA

W dniu przyjazdu na konferencję każdy uczestnik dokona rejestracji uczestnictwa. W ramach rejestracji będzie pobierana opłata konferencyjna w wysokości 25 zł od każdego uczestnika.  Aby skorzystać z noclegów i posiłków należy do 25 września dokonać rezerwacji korzystając z aplikacji umieszczonej na stronie. Zanim rozpoczniesz rezerwację zapoznaj się z instrukcją, którą otworzysz klikając w poniższy przycisk „Rezerwacja„.

OBIAD

Gwarantujemy sprawdzone, smaczne obiady dwudaniowe, prosimy, by chętni ze skorzystania z nich dokonali wyboru na zakładce zgłoszeniowej. Oferowane obiady dostarczane będą do miejsca konferencji, czyli do kaplicy FILADELFIA i podawane będą w sali B tzw. „zielonej”.

KOLACJA

W miejscu konferencji wpodawane będą również kolacje w postaci tzw. „szwedzkiego stołu”, czyli każdy uczestnik będzie mógł wybrać sobie z oferty tyle ile będzie chciał.

NOCLEG

Wstępnie zarezerwowaliśmy noclegi w hotelu IBIS (dawniej Magura) w cenie 75 zł od osoby wraz ze śniadaniem. Aby utrzymać taką cenę musimy jako organizator potwierdzić ilość osób do 25 września br. stąd tylko otrzymane do tego terminu zgłoszenia, potwierdzone wpłatą będą uwzględnione w powyżej podanych warunkach. Późniejsze zgłoszenia będą mogły być również przez nas realizowane jednak w miarę możliwości jakie uzyskamy w tym lub innych hotelach lecz zapewne w innych cenach.

 

Miejsce konferencji: Zbór FILADELFIA, Bielsko Biała, ul. Lotnicza 19

Lotnicza 19, 43-303 Bielsko-Biała